(NOVÉ) TRENDOVÉ VIDEOKURZY NA BYMISHEL

Za posledné obdobie sa na webe objavilo množstvo nových videokurzov. Trendové dizajny, stavba 3D ruže či využitie starších a nepotrebných gélov. Toto všetko aj mnoho ďalšieho nájdeš na @bymishel.sk. Verím, že si prídeš na svoje a vyberieš si to, čo ťa z aktuálnych trendov najviac baví.

Nové kurzy pridané na @bymishel nájdeš vo všetkých troch kategóriách:

  • Začínam nechtiť
  • Už nechtím
  • Kúsok kreativity 

Rada Ťa nimi prevediem v nasledujúcich riadkoch. 🤩

Kategória Začínam nechtiť

Kým sa dostaneme k praktickým videokurzom, dám ti do pozornosti aj dva videokurzy, zamerané na niekoľko otázok, ktoré si určite pri práci mnohokrát položíš aj ty. Trápi ťa, že ti modelácia na nechtoch nevydrží aspoň 3-4 týždne? @Mishel ti ukáže ako si zvolíš správny gél, aby si s tým už viac nemala žiadny problém. Robí ti problém rozlíšiť kyslý a nekyslý primer? Nevieš charakterizovať ich využitie? Aj toto sa dozvieš v týchto teoretických videokurzoch. A nezabúdaj, že ak aj odpoveď na svoje otázky nenájdeš, vždy sa na @Mishel môžeš obrátiť formou správy.

Online videokurz Tipy triky a rady part 1
Online videokurz Tipy triky a rady part 2

V tomto videokurze sa budeš venovať práci s dualformami. Nejde o klasické prevedenie modelácie, ale  naučíš sa ako vytvoriť zaujímavejšiu verziu so zapusteným nailartom v aktuálnej jesennej tématike. @Mishel ti to hravo a ľahko vysvetlí a ty sa môžeš pýšiť novými nechtošmi. 

Online videokurz Dualforms – moderná mandľa
Online videokurz Dualforms – moderná mandľa v jesennom štýle

Kategória Už nechtím

Keďže všade navôkol vidíme samé ruské a moderné mandle, spomenieme si aj na ďalší z tvarov, ktorý patrí do kategórie extrémnych. Je ním tvar PIPE. Najprv sa niečo naučíš z teórie a potom si vďaka @Mishel “vynechtíš” aj 3D vstavanú francúzsku manikúru v aktuálnom trendy štýle. Ako bonus sa naučíš ako si jednoducho a hocikedy vytvoriť ľubovoľný odtieň farebného polygélu, ak žiadny nemáš k dispozícii.

Teoretický online videokurz pre extrémny tvar pipe
Praktický online videokurz pre extrémny tvar pipe

Ako ďalší, aktuálny tohtoročný trend nechtového sveta ťa @Mishel naučí ako správne vymodelovať vstavanú ružu. Jej prevedenie sa naučíš tak, aby si vytvorila skutočný efekt 3D ruže, nielen akési krúžky. Vstavanú ružu prevedieš vďaka videokurzu v štýle modernej mandli “lacoste”. A ak si kladieš otázku či sa to dá, odpoveď je jednoznačná. Áno. Všetko je to “len” výsledok správnej techniky

Teoretický online videokurz – vstavaná ruža
Praktický online videokurz vstavanej ruže v lôžku

Kategória Kúsok kreativity

Jeseň ešte neskončila, preto určite nezabúdaj rozvíjať svoju kreativitu a trénovať svoje umelecké ja. @Mishel ťa prevedie mixom jesenného nailartu v kombinácii glitrov, leskov, matu, painting gélov a klasických gélov. Naučí ťa aj to, ako pracovať s flakes glitrami, ktoré patria k tým jemnejším, a preto je dôležité ich poriadne zapracovať.

Online videokurz – jesenný nailart 3D

Ako bonus tohto článku ti dávam do pozornosti aj videokurz, ktorý určite len tak kdekoľvek nenájdeš. Aby si si svoje vzorky, ktoré vytvoríš vedela aj pekne odfotiť, ti byMishel priniesla kurz ako si vytvoriť vlastnú štýlovú fotopodložku. Túto fotopodložku môžeš neskôr využiť aj ako paletu.

Kreatívny online videokurz fotopodložka z nevyužitých gélov
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Osobné údaje budú použité len na spracovanie tohto komentára. Zásady ochrany osobných údajov