byMishel | príbeh nechtárky

Ahoj, volám sa Mishel a nechtovému dizajnu sa venujem už približne 11 rokov. Začalo to ešte v študentských časoch, kedy som vedela, že raz bude mojou prácou niečo kreatívne, ale bol to len taký sen. Až sa raz jedného dňa, po cca 5 ročnej "príprave", stal tento sen skutočnosťou.​

Od tých čias mám prácu, ktorá ma baví a ktorú milujem. Počas týchto rokov ma moja práca naučila veľa. No najmä pokore, trpezlivosti a faktu,  že mi nikdy nesmie chýbať odhodlanie sa so svojou prácou posunúť ďalej. Mojím hnacím motorom je záujem o moju prácu, no najmä spokojní klienti. Zato, že mohla vzniknúť táto moja stránka vdačím im, no i tebe, že práve čítaš tieto riadky. 

Ak sa chceš aj ty posúvať ďalej vo svojej práci alebo ti len učaril svet nechtového dizajnu, si na správnom mieste. Pretože som sa práve rozhodla, tu a teraz, odovzdať všetky svoje doterajšie skúsenosti, rady, triky a tipy ako robiť túto prácu lepšie a kvalitnejšie. Všetko pre tvoju spokojnosť a tvojich klientov.

Hranice tvojho posunu v práci si vždy určuješ len a len ty. Ak ti nechýba odhodlanie, trpezlivosť a vášen pre vec, budú nekončené...

Kontaktuj ma

Ak si praješ prekonzultovať čokoľvek v našej nechtovej problematike, ozvi sa mi, môžeme si dohodnúť telefonát, alebo kľudne aj osobné školenie.