MAGICKÉ NECHTY – MAGICKÉ VIANOCE

Práve v tomto období je každá z nás – nechtárok vyčerpaná, pretože aj tie „nude“ zákazníčky si želajú na nechtoch niečo vianočné. Preto je potrebné predvianočné obdobie využiť naplno a precvičovať si nechtový nailart. Keď zatvoríme oči vidíme len červenú a samé trblietavé gély, ktoré natierame na nechty spokojných zákazníčok. Dnes ti v článku prinášam zhrnutie aktuálnych predvianočných nechtových trendov, ktoré nájdeš na bymishel.sk pridané medzi najnovšími kurzami.

Starý dobrý babyboomer

Babyboomer je “tutovkou” každé ročné obdobie. Či už klasický biely, v lete neónový alebo na jar v pastelových odtieňoch. A čo babyboomer na Vianoce? Určite myslíš na to, na čo ja! Trblietkyyy. V jednom z videokurzov, ktoré nájdeš v členskej zóne v kategórii Už nechtím sa vďaka @Mishel naučíš, ako správne vytvoriť tvar coffin, a navyše vo vianočnom glossy – trblietavom prevedení.

Trendový vianočný sveter

Efekt vianočného svetra pretrváva v nechtovom dizajne už niekoľko sezón. V členskej zóne nájdeš množstvo zdobení v podobnom štýle aj z minulého roku. @Mishel ti v tomto videokurze ukáže, ako na svetrík v o čosi farebnejšom a rôznorodejšom štýle, s akým sa bežne stretávame. Dizajn vyzerá ako výšivka naozajstného vianočného svetra. Technika zdobenia nie je vôbec zložitá. Ľahko si svetrík vytvoríš pomocou obyčajných farebných gélov v kombinácii jednoduchých línii a vzorov. Výsledný „wow“ efekt, aj napriek jednoduchej realizácii vyzerá ako niečo o čosi level vyššie. Tak sa smelo pusti do toho!

Vianočný nailart od Mishel

Stromčeky. Medovníky. Vianočné gule. Vločky… Ale čo tak vianočné zajace? Sú v úzadí a nik im nevenuje pozornosť. Poď sa s @Mishel naučiť ako dokonale prekresliť na nechty zajacov z Looney Tunes, a tak všetkým vytrieť zrak. 😜 Nadčasové netradičné zdobenie ti umožní vykročiť von z davu a odlíšiť sa tak od klasických vianočných zdobení. Videokurz nájdeš v členskej zóne, v kategórii Kúsok kreativity. Tak neváhaj, spusti video a nauč sa cartoon zajacov najlepšie ako dokážeš.


Na záver ti ešte odporučím zopár videokurzov, ktoré ti v tomto období určite pomôžu. Naučíš sa niečo nové a zároveň potešíš svoje zákazníčky novými skvelými výtvormi na ich rukách.


Privolaj si k sebe zasneženú krajinu týmto nailartom. Hravo sa ho naučíš a ani na to nebudeš potrebovať veľké množstvo gélov. Šmrncovné zdobenie ťa nie raz zachráni v prípade, keď už nebudeš mať pri zákazníčke toľko času, ale ona nebude chcieť odísť bez vianočného zdobenia.

Druhý kurz, ktorý ti rozhodne musím pripomenúť, je zameraný na stamping techniku. Celé lôžko pokryješ pečiatkou v kombinácii s chrome práškom. Vďaka tomu vytvoríš luxusne vyzerajúce nechty len za pár minút. 

Pokiaľ chceš svoje zákazníčky ohúriť, ale aj pokiaľ sa nájdu také, ktorým „iba“ vločka nestačí, vytvor im na nechtíky túto krásnu vianočnú one stroke ružu. Zaručene ich ohúriš!

Určite nemôžem zabudnúť ani na obľúbený dizajn macka. Nakreslíš sa ho dosť pred Vianocami, ale aj po nich. Skús sa ho preto naučiť aj v 3D verzii. 

To je odo mňa na dnes všetko. Ďakujem ti, že si sa dostal/a až sem a prajem ti šťastný štetec pri vytváraní týchto krás na nechty ako svoje, tak aj svojich zákazníčok. 😍

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Osobné údaje budú použité len na spracovanie tohto komentára. Zásady ochrany osobných údajov